Poseina Erken Hasat Zeytinyağı - 500 ml

Görsel 1
beslenX Gold : 225
Fiyat:
265,00 TL
İndirimli Fiyat (%14,2) :
227,25 TL
Kazancınız 37,75 TL
Yükesk polifenol oranı ve lezzeti ile şifa kaynağı erken hasatımız. Sabahları bir kaşık yudumu sağlığınıza iyi gelecek. Soğuk Sıkım Erken Hasat butik zeytinliklerimizin kalitesini analiz raporlarıyla sertifikalandırdık.  

Eski Tat Poseina Anadolu'nun butik zeytinyağları serisi  ''Ata topraklarında başladı zeytin ve zeytinyağı sevgimiz. Emek verdik, yorulduk; ürettik, mutlu olduk ve haz duyduk. Bu mutluluk ve haz daha da büyüsün istedik ve yolumuz Saruhanlı’nın Hacı Musa Köyü’ne düştü. Hacı Musa Köyünde kendimize ait trilye, gemlik ve uslu ağaçlarından oluşan zeytinliğimizden elde edilen zeytinlerimizden, düşük asitlik derecesi ve yüksek polyphenol oranı ile doğal ve kaliteli naturel sızma zeytinyağını üretmenin hayalini kurduk. Erken hasat, zeytindeki en faydalı bileşiklerden olan polyphenol miktarını belirleyen önemli bir faktördür. Ağaçta uzun süre bekleyip kararmadan, henüz yeşil-alaca renkte iken toplanan zeytinlerin içerdiği polyphenol oranı çok yüksektir. Dolayısıyla, bu zeytinlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen zeytinyağı, polyphenol bakımından zengin, tadı meyvemsi, acımsı ve genizde yakıcılık hissi veren zeytinyağıdır. Polyphenoller, zeytinyağı ile vücudumuza alındığında, antioksidant görevi yaparak sağlığımıza fayda sağlarlar...''Temiz Toprak, Temiz Su, Temiz Hava ve tertemiz katkısız üretimi temel alan küçük ölçekli butik zeytin ve zeytinyağı üreticilerimizin eski tat ve lezzetleri barındıran emeklerine ne kadar yüksek bir saygı ve hürmet duyulması gerektiğini; ancak sabahtan akşama kadar elle dalından tane tane zeytin toplayanları görenler çok daha iyi hissedebilir. Gerek Gemlik Adliye Köyümüz ile Saruhanlı Hacı Musa Köyümüzün emekçi kadınları ve gerekse Kemallı Köyü Hermatos çiftliği zeytin ağacı tutkunlarının dalından toplayıp hiç vakit kaybetmeden soğuk sıkımla ürettikleri düşük asitli yüksek polifenollü zeytinyağlarının şifası zeytin ağacının kökleriyle buluşsun istedik.

''Antioksidanlar, kanser ve yaşlanmada payı olan ve hücrelerinize zarar veren moleküller olan serbest radikallerin sebep olduğu oksidatif stresle savaşmaya yardımcı olur. Aynı zamanda genel sağlığınız için de oldukça önemlidir. Polifenoller diyette en yaygın bulunan antioksidanlardandır.  www.poseina.com.tr
Diğer Özellikler
Stok KoduPOS0527003254
MarkaPOSEİNA Ancient Taste
Stok DurumuVar
2727504

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.