Poseina Erken Hasat - Gemlik Zeytinyağı - 500 ml

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
beslenX Gold : 59
Fiyat:
68,75 TL
İndirimli Fiyat (%7,6) :
63,50 TL
Kazancınız 5,25 TL

Soğuk Sıkım Erken Hasat butik zeytinliklerimizin kalitesini analiz raporlarıyla sertifikalandırdık. Tanışmanız için İndirim uyguladık.

Eski Tat Poseina Anadolu'nun Butik Zeytinyağları Serisi  


Temiz Toprak, Temiz Su, Temiz Hava ve tertemiz katkısız üretimi temel alan küçük ölçekli butik zeytin ve zeytinyağı üreticilerimizin eski tat ve lezzetleri barındıran emeklerine nekadar yüksek bir saygı ve hürmet duyulması gerektiğini; ancak sabahtan akşama kadar elle dalından tane tane zeytin toplayanları görenler çok daha iyi hissedebilir. Gerek Gemlik Adliye Köyümüz ile Saruhanlı Hacı Musa Köyümüzün emekçi kadınları ve gerekse Kemallı Köyü Hermatos çiftliği zeytin ağacı tutkunlarının tane tane dalından toplayıp bekletmeden soğuk sıkımla ürettikleri düşük asitli yüksek polifenollü zeytinyağlarının şifası zeytin ağacının kökleriyle buluşsun istedik.

Gemlik Adliye Köyü Serisi
İznik gölü ile ve Gemlik körfezini ayıran yüksek tepenin güney yamaçlarındaki zeytin ağaçları esen lodoslarla iyod alır. İznikten esen karayel boş durmaz ve Ağustos ayında zeytinleri pişirmeye başlar. Güney yamaçlarda güneş ışıkları, kurak meltemler ve tatlı ılık rüzgarlar... Trafikten uzakta 300 metre rakımda işte bu coğrafyada üreten insanlar, daha zeytinler yeşilken ağaçlardan tane tane toplarlar ilk hasatı. Dolan sepetler bir sevinçle ve hızla çabucak ulaşır işlenmeye. Bu sıradaüstüne esirgenmek ister zeytinyağı. Oksijenle ve ışıkla teması kesilir ve yeşil zeytinlerden sabırla damla damla sağlık birikir hiç havayla temas etmeden.
Poseina Adliye Köyü Erken Hasat Zeytinyağı Test Raporu

Diğer Özellikler
Stok KoduGAK003
MarkaPoseina Eski Tat
Stok DurumuVar
310032003

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Bahçe domatesi ve közlenmiş biber sosu odun ateşinde hazırlandı.
  19,50 TL
  16,25 TL
  %16,7
 • Ekomüze-Zavot çalışmaları ile yeniden sofralarımıza kazandırılan Boğatepe Çoban® peyniri olgunlaşma zamanına göre damakta gravyer ile eski kaşar arasında bıraktığı özgün tatları ile kahvaltıların ve peynir tabaklarının vazgeçilmezi olacak kadar özel.
  79,50 TL
  69,25 TL
  %12,9
 • am yağlı, az tuzlu, füme edilmiş, Çerkezlerin Anadolu’ya kazandırdığı fümeli Çerkez peyniri maya kullanılmadan kestirme yöntemi ile inek sütünden üretilir.
  36,50 TL
  32,25 TL
  %11,6
    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.