Kars Boğatepe Tereyağı Tuzsuz 500 gram

Kars Boğatepe Tereyağı Tuzsuz 500 gram
Kars Boğatepe Tereyağı Tuzsuz 500 gram
Görsel 1
Görsel 2
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ağustos ayında beslenX için özel olarak eritilen Koçulu Çiftliği sadeyağı ile daha lezzetli yemekler, daha güçlü bağışıklık sistemi...
39,75 TL
37,50 TL
%5,7
Gravyer kremasının yoğurt ile fermantasyonu sonrasında yayıkta yapılan gravyer mandırasına özgün bir tereyağı.
29,75 TL

Kars Boğatepe Köyü'nün uçsuz bucaksız mera çiçekleri ve bitkilerinin şifasını mutfağınıza taşınan lezzeti. Hayvanların otlağa çıktığı ilkbahar ve yazın doğada değişen çiçek ve bitki florasıyla birlikte Boğatepe Tereyağı' da dönenmsel olarak renk değiştirir.  Koçulu Çiftliği; kış aylarında da hayvanlarını yine zengin floralı bu coğrafyanın kurutulmuş otları ile besler. Temmuz Ağustos aylarında geniş çayırlardan biçilip kurutulan otlar ile beslenen hayvanların.yine zengin floralı sütlerinden elde edilen kış tereyağı, yüksek besin kalitesini sürdürmesinin yanı sıra  renk olarak yaz dönemine göre daha açıktır.

Doğal tereyağı karoten gibi insan için alışılmadık temek besin değerlerini içermektedir. Karotenler antioksidanlara ya da A vitaminine dönüşmektedir. Her iki durumda da insan sağlığına katkıda bulunarak hastalıklarla mücadele etmeyi sağlamaktadır. Bu antioksidanlar, enfeksiyon karşıtıdır ve bağışık sistemini güçlendirir. A vitamini ise boşaltım ve sindirim sistemi kadar cilt, göz, ağız, boğaz gibi bölgeler için de faydalı olabilmektedir. Ayrıca bulaşıcı hastalıklardan korur ve hücreleri onarır.

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduKCL0001
MarkaKoçulu Çiftliği
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
30168917

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.