Kars Boğatepe Göbek Kaşarı 500 Gram

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
beslenX Gold : 43
Fiyat:
46,50 TL
2.8 9

Üretici Koçulu Peynircilik
Boğatepe Koçulu Çiftliği geleneksel üretim yöntemlerine bağlı kalırken aynı zamanda dünya standartlarında sanitasyon ve hijyen uygulamaları ile üretim yapar.
Süt Türü  Doğal otlak ile beslenmiş İnek Sütü
Peynir Mayası Şirden Maya
Duyusal Analizi Süt ve tereyağı tadını halen damaklarda hissedebileceğiniz orta tuzlulukta  genç kaşar peyniri.
Olgunlaşma Süresi  > 1 ay
Ne ile   Kahvaltılık vede makarna , pizzalar için rendelik olarak kullanılacak sağlık ve şifa dolu lezzzet düşkünleri için.
Önerilir Taze yumuşak peynir tadı sevenler için.

  

Yılın her döneminde inek sütüyle yapılan taze kaşar peyniri, Boğatepe florası ile beslenen hayvanların sütünden üretilmektedir. Süt tadını ve bölgeye özgü özel bitkilerin aromalarını hissettirmektedir. Taze olarak tüketildiğinde damakta, süt ve çiçek aromalarının zenginliği ile kahvaltı keyfini arttırır.

Temiz toprak, su, doğa ve üretim Koçulu Peynircilik tecrübesi ve beslenX güvencesi ile...

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1Akw_WhKqxo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


 

Diğer Özellikler
Stok KoduKCL0006
MarkaKoçulu Çiftliği
Stok DurumuVar
30169430

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 • Ekomüze-Zavot çalışmaları ile yeniden sofralarımıza kazandırılan Boğatepe Çoban® peyniri olgunlaşma zamanına göre damakta gravyer ile eski kaşar arasında bıraktığı özgün tatları ile kahvaltıların ve peynir tabaklarının vazgeçilmezi olacak kadar özel.
  79,50 TL
  64,25 TL
  %19,2
 • Yumuşak dokulu, nem miktarı göreceli olarak kaşar peynirinden daha yüksek, damakta tereyağımsı lezzetler bırakan Koçulu Boğatepe Malakan peyniri hem daha az tuzlu hemde çocukların peynir tutkusu...
  53,50 TL
  49,25 TL
  %7,9
 • am yağlı, az tuzlu, füme edilmiş, Çerkezlerin Anadolu’ya kazandırdığı fümeli Çerkez peyniri maya kullanılmadan kestirme yöntemi ile inek sütünden üretilir.
  33,50 TL
  29,25 TL
  %12,7
 • 2000 rakımlı Kargı yaylalarının 650 çeşit bitkisinden yazın inek - keçi -koyun karışımı peynirler en az 150 gün yayla havasında bekletiliyor.
  49,75 TL
  46,25 TL
  %7
 • Toroslarda yaşayan göçerlerin ürettiği keçi ve koyun sütlerinin besin değerlerini barındıran ve deride olgunlaştırılan özgün bir tulum peynirimizdir. Mera da beslenen keçi-koyun sütü ve şirden mayası ile üretilmiştir.
  42,25 TL
 • Gravyer peynirinde daha yumuşak, daha hafif Hollanda Emantel peyniri kıvamında lezzet arayanlar için mükemmel uyumlu bir peynir.
  63,50 TL
  54,25 TL
  %14,6
    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.