Alışveriş Sepetim
19,196
20,746

Kars Boğatepe Göbek Kaşarı 500 g

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
beslenX Gold : 123
Fiyat:
124,50 TL

Üretici Koçulu Peynircilik
Boğatepe Koçulu Çiftliği geleneksel üretim yöntemlerine bağlı kalırken aynı zamanda dünya standartlarında sanitasyon ve hijyen uygulamaları ile üretim yapar.
Süt Türü  Doğal otlak ile beslenmiş İnek Sütü
Peynir Mayası Şirden Maya
Duyusal Analizi Süt ve tereyağı tadını halen damaklarda hissedebileceğiniz orta tuzlulukta  genç kaşar peyniri.
Olgunlaşma Süresi  > 1 ay
Ne ile   Kahvaltılık vede makarna , pizzalar için rendelik olarak kullanılacak sağlık ve şifa dolu lezzzet düşkünleri için.
Önerilir Taze yumuşak peynir tadı sevenler için.

  

Yılın her döneminde inek sütüyle yapılan taze kaşar peyniri, Boğatepe florası ile beslenen hayvanların sütünden üretilmektedir. Süt tadını ve bölgeye özgü özel bitkilerin aromalarını hissettirmektedir. Taze olarak tüketildiğinde damakta, süt ve çiçek aromalarının zenginliği ile kahvaltı keyfini arttırır.

Temiz toprak, su, doğa ve üretim Koçulu Peynircilik tecrübesi ve beslenX güvencesi ile...

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1Akw_WhKqxo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


 

Diğer Özellikler
Stok KoduKCL0006
MarkaKoçulu Çiftliği
Stok DurumuVar
30169430

beslenX, hayat değer verenler, iyi yiyen, iyi yaşayanlar için, sağlıklı beslenenleri, temiz gıda ile buluşturur, analizli, katkısız,temiz ve güvenilir gıda sağlar.
Sağlıklı Besin ve Yöresel Ürünler Mağazamızda, 2340 metre rakımda Kars Boğatepe Köyünde üretim yapan Koçulu Çiftliğinin en özel peynirlerine ulaşabilirsiniz. Doğu Marmara Dağıtım ve direk satış mağazamız Adapazarı Sapanca yolu üzerinde yararlanıcılarımızın hizmetindedir. Ayrıca beslenx e- ticaret platformu üzerinden de tüm Türkiye'ye Güvenilir Gıda sağlamaktayız.

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.