Müşteri Hizmetleri

İletişim / Künye


Süt Ürünleri Mandıra
Kars Merkez Boğatepe Köyü

Zeytin ve Zeytin Yağı Ürünleri
Gemlik Adliye Köyü Kalkınma Kooperatifi 

Tedarik, Paketleme ve Dağıtım Operasyonları
Koçulu Peynircilk Kavacık Tesisleri
Fatih Mah. Çavuşbaşı Cumhuriyet Cad. No 220A Kavacık / BEYKOZ İSTANBUL

 

beslenX  Operasyon Yönetim Merkezi

Binoplus Yazılım San. İç ve Dış Tic. Ltd Şti
.

Ticaret Sicil No : 27676

Vergi Dairesi : Gümrükönü Vd. Vno: 1760410575

Merkez Adresi :Esentepe Mah. Akademi Yolu Sk. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 10A Blok Z12 Serdivan SAKARYA

 

Tel :  +90 (850) 8852080

Fax :  +90 (544) 8852080

Email :  bilgi@beslenx.com


 beslenX sağlıklı beslenme ve yaşamanın, gıda zincirimizin güvenilirliği ile temel ilişkisi üzerinde bir güven unsuru olarak ortaya çıkmıştır.

   Gıda ürünleri temininde TEMİZLİK en temel odağımızdır. Temiz Toprak, Temiz Hava, Temiz Su, Temiz Tohum, Temiz Üretim gıda güvenliğimiz için kontrol altında tutulması gereken en önemli etken olduğuna inanan üreticilerimiz ile birlikte yeşertip büyüteceğimiz bir platform olarak ortaya çıkan beslenX,   güvenilir gıda ile beslenmenin sağlıklı yaşam açısından en temel gereklilik ve hak olduğunu temel alır. 

   Sayın İlhan KOÇULU danışmanlığı, Koçulu Peynircilik Güvencesi ve SÜ Gıda Mühendisliği öğretim üyesi Sayın Arzu Çağrı Mehmetoğlu' nun koordinasyonu ile TEMİZ gıdayı hijyenik bir tedarik zinciri ile insanlarımıza ulaştırmak için çıktığımız bu yolda ,üyelerimiz ve paylaştıklarımızla birlikte sağlıklı ve güven içinde yaşamak için tüm kooperatiflerimiz, üreticilerimiz ve çalışanlarımızla hergün daha iyiye bir seyehatte bizimle olduğunuz için sonsuz teşekkürler. 


Prof Dr. Arzu Çağrı MEHMETOĞLU                 İlhan KOÇULU                                          Koçulu Peynircilik Tesisleri
beslenX Yönetim Kurulu Başkanı                      beslenX  Ürün ve Üretici Danışmanı        beslenX Tedarik Zinciri Merkezi
Kars Boğatepe ve Anadolu' nun diğer temiz tarım topraklarında kooperatiflerimiz ve üreticilerimizden özenle beslenX için tedarik edilen ürünlerimiz  Koçulu Peynircilik tarafından işletilen  İstanbul Kavacık tesislerinde beslenX adına paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.


Mesai Saatlerimiz
Hafta içi ve Cumartesi: 09:00 - 18:00


 

İletişim Formu

Size daha sağlıklı geri dönüş yapabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.