Alışveriş Sepetim

Müşteri Hizmetleri

İletişim / Künye

Kars Boğatepe ve Anadolu' nun diğer temiz tarım topraklarında Sayın İlhan KOÇULU gözetiminde kooperatiflerimiz ve üreticilerimizden özenle beslenX için tedarik edilen ürünlerimiz  Koçulu Peynircilik tarafından işletilen  İstanbul Kavacık tesislerinde beslenX adına paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.

beslenX.com  sağlıklı yaşam ve sağlıklı nesillerin gelişiminde en önemli unsurun gıda güvenliğine dayandığını temel alır. Bu kapsamda gıda güvenliğini sağlamak için gerek akademik danışmanlar, gerekse yaşam felsefesi  ve pratiği ile sürdürülebilir gıda güvenliğine inanmış kanaat önderlerinden rehberlik alır.   Bu bağlamda 


 Sağlıklı beslenme  ürünleri temininde TEMİZLİK en temel odağımızdır. Temiz Toprak, Temiz Hava, Temiz Su, Temiz Tohum, Temiz Üretim, gıda güvenliğimiz için kontrol altında tutulması gereken en önemli etkenlerdir.

   Sayın İlhan KOÇULU ve, Koçulu Peynircilik Güvencesi ve SAÜ Gıda Mühendisliği öğretim üyesi Sayın Arzu Çağrı Mehmetoğlu' nun koordinasyonu ile TEMİZ gıdayı hijyenik bir tedarik zinciri ile insanlarımıza ulaştırmak için çıktığımız bu yolda ,üyelerimiz ve paylaştıklarımızla birlikte sağlıklı ve güven içinde yaşamak için tüm kooperatiflerimiz, üreticilerimiz ve çalışanlarımızla hergün daha iyiye bir seyehatte bizimle olduğunuz için sonsuz teşekkürler. 


Gıda güvenliği için temel uygulamalarımız; 

Ürünlerin elde edildiği coğrafya :
beslenX ürünleri havanın, suyun, toprağın kimyasal ve biyolojik kirlenmeden etkilenmemiş olmasından emin olunan  bölgelerde üretilmiştir.
 
Üreticilerimiz :
Tüm üreticilerimiz Sayın İlhan Koçulu ve Prof Dr. Arzu Çağrı Mehmetoğlu tarafından özenle belirlenmiş ve seçilmiştir. Süt'e bağlı ürünlerde hayvan sağlığı ürün güvenliği için son derece önemlidir. Süt ürünlerimizin elde edildiği hayvanlar;
      1. Tüm mevsimlerde doğal beslenir ( Endüstriyel yem, GDO lu mısır slajı vs kesinlikle kullanılmaz)
      2. Düzenli olarak veteriner kontrolündedir
      3. Koçulu Çiftliği mandırasında süt elde edilirken ve edildikten sonra biyolojik ve fiziksel bulaşı oluşmasının önlendiği dünya standartlarında bir üretim süreci yönetilir. 
      4. Bakliyat ve zeytin ürünlerinde yüksek verim amaçlı kimyasal ilaçlama yapılmaz. Tümüyle doğal ve geleneksel yöntemlerle üretim yapılır.
      4. Üretim ve paketlemede sanitasyon ve hijyen uygulamaları dünya standartlarındadır. Gıda mühendisleri gözetimii ve kontrolü vardır. 

Ürünlerimiz :
Temiz topraklarda, kimyasal kirlenmeye maruz bırakılmamış, hiçbir tadlandırıcı, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen tümüyle atalarımızdan süregelen doğal geleneksel yöntemlerle üretilmiştir.

Ürün işleme :
İnsan sağlığı açısından ürün  dilimleme ve paketleme sırasında sanitasyon son derece önemlidir. (blog yazımızı okumanızı öneririz. ) Paketleme tesisimizde kullanılan alet edavat ve ekipmanlar günlük olarak özel sanitasyon işlemlerine tabi tutulurlar. Personel hijyeni tam olarak sağlanır.

Kargo Gönderi Paketimiz :
Dış ortamda potansiyel bulaşıya maruz kalan kolilerin  evinize bulaşı oluşturmaması için 2 (iki) katmanlı kolilerle ürünlerinizi gönderiyoruz. Dış katmanı dışarıda atarak ürün kutusunu güvenle evinize alabilirsiniz. 


Paket Hazırlama ve Kargo Gönderimi :
Tüm paketleme ve gönderi hazırlama işlemlerimiz Gıda Mühendisleri kontrolünde Koçulu Peynircilik İstanbul Kavacık tesislerinde yapılmaktadır.  Tüm ürünlerimiz soğuk zincire uygun ambalajlar ile gönderilir. Yaz aylarında soğutucu buz aküsü ve Kuru Buz kullanılarak gönderi güvenliği arttırılır. Ürünler sizlerin mutfağına kadar güvencemiz altındadır.

Prof Dr. Arzu Çağrı MEHMETOĞLU                 İlhan KOÇULU                                          Koçulu Peynircilik Tesisleri
beslenX Yönetim Kurulu Başkanı                      beslenX  Ürün ve Üretici Danışmanı        beslenX Tedarik Zinciri Merkezi

 


Süt Ürünleri Mandıra
Kars Merkez Boğatepe Köyü Koçulu Çiftliği Mandırası

Zeytin ve Zeytin Yağı Ürünleri
Gemlik Adliye Köyü Kalkınma Kooperatifi / POLIVE Saruhanlı Çiftliği

Tahıl, Bakliyat ve Özel Ürünler,

Sayın İlhan Koçulu gözetiminde yöresel üreticilerin özel üretimleri.

Tedarik, Paketleme ve Dağıtım Operasyonları
Koçulu Peynircilk Kavacık Tesisleri
Fatih Mah. Çavuşbaşı Cumhuriyet Cad. No 220A Kavacık / BEYKOZ İSTANBUL

beslenX  Operasyon Yönetim Merkezi

Binoplus Bio Teknoloji Gıda A.Ş

Ticaret Sicil No : 27676

Vergi Dairesi : Gümrükönü Vd. Vno: 1760410575 Merkez Adresi :Esentepe Mah. Akademi Yolu Sk. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 10A Blok Z12 Serdivan SAKARYA

 

Tel :  +90 (850) 8852080

Fax :  +90 (544) 8852080

Email :  bilgi@beslenx.com
 

Havale/EFT Ödeme Bilgilerimiz
Binoplus Bio Teknoloji Gıda A.Ş
T.C. Ziraat Bankası
Şube Kodu           :2352
Hesap Numarası : 75756513-5007
IBAN                    : TR 9700 0100 2352 7575 6513 5007


Mesai Saatlerimiz
Hafta içi ve Cumartesi: 09:00 - 18:00


 

İletişim Formu

Size daha sağlıklı geri dönüş yapabilmemiz için, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.