Alışveriş Sepetim
31,305
33,808

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

beslenX,  temiz çevreye, temiz toprağa, temiz-adil gıdaya değer veren üreticilerden sağladığımız, sağlıklı, güvenli, şifa dolu ürünleri ihtiyacı olan tüketicilerimizle güvenli şekilde buluşturur.
Temel odağımız, şifa dolu  besinler ve yyerel ürünleri yerinde üreterek sizlere en doğal haliyle ulaştırmak. Bu amaçla yola çıkan Beslenx, Güney Kafkasya ve Anadolu’nun kültürel ve biyolojik çeşitliliğinden aldığı ilhamla aileden gelen bilgi birikimini gelecek kuşaklara aktaran sayın İlhan KOÇULU ve Sakarya Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi sayın Prof. Dr. Arzu Çağrı Mehmetoğlu danışmanlığında faaliyetlerini planlamakta ve yürütmektedir. Mağazamız ve 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli e- ticaret platformumuzda, Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Kars’ın 2340 metre rakımlı Boğatepe Köyünde mera sütünden üretimi yapılan Koçulu Çiftliği’nin en özel peynirlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anadolu’nun kadim beslenme kültürünü oluşturan onlarca çeşit geleneksel yöntemlerle yerinde üretilmiş yöresel peynirler, katkısız ve el yapımı reçel, marmelat, tarhana, salça ve soslar, zeytin çeşitleri ve soğuk sıkım zeytinyağı ve daha birçok organik el yapımı ürünleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Doğu Marmara Dağıtım ve direkt satış mağazamız Adapazarı Sapanca yolu üzerinde siz müşterilerimizin hizmetindedir. Kargo gönderilerimiz her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılmaktadır. Doğu Marmara merkez illeri ile Ankara ve İzmir merkez ilçeleri için ise cuma günleri de kargo gönderimi yapılmaktadır. İş programı ve ürün stok uygunluğu göz önüne alınarak kargolarımız Koçulu Peynircilik İstanbul Kavacık Deposundan ya da BeslenX Sakarya Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazasından tedarik edilmekte, ürünlerin aynı doğallıkta elinize ulaşması için tüm gönderilerimiz soğuk zincire uygun ambalajlar ile yapılmaktadır.


Operasyon Merkezi - İstanbul ( Kargo ve paket gönderim İstasyonu)
Koçulu Peynircilik , Fatih Mah. Çavuşbaşı Cumhuriyet cad. no 220a Kavacık beykoZ İSTANBUL

Mağaza :beslenX Sağlıklı Besin ve Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazası ( Kargo ve paket gönderim İstasyonu)
Arifbey Mah. Kudüs Caddesi No 62D Arifiye SAKARYA

E-Ticaret Operasyon Merkezi 
Binoplus Bio Teknoloji Gıda A.Ş
Eesentepe Mahallesi , Akademi Yolu Sk. 
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri
Teknokent Sakarya 10A Blok Z12
Serdivan SAKARYA

bilgi@beslenX.com
+90 850 885 2080

beslenX,  temiz çevreye, temiz toprağa, temiz-adil gıdaya değer veren üreticilerden sağladığımız, sağlıklı, güvenli, şifa dolu ürünleri ihtiyacı olan tüketicilerimizle güvenli şekilde buluşturur.

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.