Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

 150 yılı aşkın süredir Kafkasya ve Anadolu'nun kültürel ve biyolojik zenginliklerinden beslenen beslenX, Kars Boğatepe köyünde üretimini sürdüren dördüncü nesil Peynir Ustası İlhan Koçulu önderliğinde, sağlıklı ve şifalı ürünler sunuyor.   
  beslenX, aynı zamanda 1500'den fazla endemik bitki türüne ve sağlıklı hayvanlara sahip yaylalardan özenle seçilmiş et, süt, bal ve ata tohumlarını Prof. Dr. Arzu Çağrı Mehmetoğlu'nun denetiminde,temin edip işlemektedir. Temiz çevreye ve adil gıdaya değer veren üreticilerden elde edilen ürünlerimize mağazalarımızdan güvenle ulaşabilirsiniz.
.
  Kültürel birikimimiz ve bilmin bilgeliğinin ışığında doğanın zenginliklerini koruyan beslenX, sağlığınıza şifa, damağınıza lezzet sunuyor.


 Mağazamız ve 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli e- ticaret platformumuzda, Doğu Marmara Dağıtım ve direkt satış mağazamız Adapazarı Sapanca yolu üzerinde siz müşterilerimizin hizmetindedir. Kargo gönderilerimiz her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılmaktadır. Doğu Marmara merkez illeri ile Ankara ve İzmir merkez ilçeleri için ise cuma günleri de kargo gönderimi yapılmaktadır. İş programı ve ürün stok uygunluğu göz önüne alınarak kargolarımız Koçulu Peynircilik İstanbul Kavacık Deposundan ya da BeslenX Sakarya Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazasından tedarik edilmekte, ürünlerin aynı doğallıkta elinize ulaşması için tüm gönderilerimiz soğuk zincire uygun ambalajlar ile yapılmaktadır.


Mağaza :beslenX Sağlıklı Besin ve Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazası ( Kargo ve paket gönderim İstasyonu)
Arifbey Mah. Kudüs Caddesi No 62D Arifiye SAKARYA


E-Ticaret Operasyon Merkezi 
Binoplus Bio Teknoloji Gıda A.Ş
Eesentepe Mahallesi , Akademi Yolu Sk. 
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri
Teknokent Sakarya 10A Blok Z12
Serdivan SAKARYA

bilgi@beslenX.com
+90 850 885 2080

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.