Alışveriş Sepetim
22,059
23,583

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

beslenX ; temiz çevreye, toprağa, hava ve suya,, temiz topluma ve adil gıdaya değer veren üreticilerimizin sağlık ve şifa dolu katkısız ürünlerini onların değerini bilen yararlanıcıları ile buluşturmayı amaçlar,  Sayın İlhan KOÇULU ve  SAU Gıda Mühendisliği Öğr. Üyesi Sayın Prof.Dr.Arzu Çağrı Mehmetoğlu danışmanlığında faaliyetlerini planlamak ve yürütmektedir.
 Sağlıklı Besin ve Yöresel Ürünler Mağazamızda, 2340 metre rakımda Kars Boğatepe Köyünde üretim yapan Koçulu Çiftliğinin en özel peynirlerine ulaşabilirsiniz. Doğu Marmara Dağıtım ve direk satış mağazamız Adapazarı Sapanca yolu üzerinde yararlanıcılarımızın hizmetindedir. Ayrıca beslenx e- ticaret platformu üzerinden de tüm Türkiye'ye Güvenilir Gıda  sağlamaktadır.
Kargo gönderilerimizi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yapılmaktadır. Doğu marmara merkez illeri Ankara ve İzmir merkez ilçeleri için ise Cuma günleri de kargo gönderisi yapılır. İş programı ve ürün stok uygunluğu gözönüne alınarak kargolarımız Koçulu Peynircilik İstanbul Kavacık Deposundan yada beslenX Sakarya Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazasından  soğuk zincire uygun ambalajlar ile yapılır.

Mandıra:
Koçulu Çiftliği Kars Göle yolu 47. km Boğatepe Merkez KARS

Operasyon Merkezi - İstanbul ( Kargo ve paket gönderim İstasyonu)
Koçulu Peynircilik , Fatih Mah. Çavuşbaşı Cumhuriyet cad. no 220a Kavacık beykoZ İSTANBUL

Mağaza :beslenX Sağlıklı Besin ve Koçulu Çiftliği Fabrika Satış Mağazası ( Kargo ve paket gönderim İstasyonu)
Arifbey Mah. Kudüs Caddesi No 62D Arifiye SAKARYA

E-Ticaret Operasyon Merkezi 
Binoplus Bio Teknoloji Gıda A.Ş
Eesentepe Mahallesi , Akademi Yolu Sk. 
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri
Teknokent Sakarya 10A Blok Z12
Serdivan SAKARYA

bilgi@beslenX.com
+90 850 885 2080

beslenx ; temiz çevreye, temiz toprağa, temiz topluma ve temiz-adil gıdaya değer veren kadın kooperatifleri ve üreticilerle yararlanıcılarını buluşturur.

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.