Alışveriş Sepetim

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

     Son derece üzücü olsa dahi, gerçek şu ki, zehirli bir yemek kültüründe yaşıyor olmamıza rağmen hepimizin önemli ve fark yaratan yiyecek seçimleri yapmak için inanılmaz bir fırsatı var. Daha fazla enerjiye, daha iyi uykuya, daha güçlü bir bağışıklık sistemine yol açan ve kanser, kalp hastalığı, diyabet, Alzheimer ve zamanımızın diğer birçok önemli sağlık sorunuyla mücadele eden yiyecek seçimleri yapabiliriz. Ve bunları çok lezzetli yapabiliriz!

Sizi tehlikeli yiyeceklerden korumaya yardımcı olmak ve sevdiklerinizi güvende tutmak için kullanabileceğiniz araçları sağlamak ve böylelikle insanların yaşamlarına olumlu katkı sunmak için buradayız.

 beslenX sağlıklı beslenme ve yaşamanın, gıda zincirimizin güvenilirliği ile temel ilişkisi üzerinde bir güven unsuru olarak vardır.

   Gıda ürünleri temininde TEMİZLİK en temel odağımızdır. Temiz Toprak, Temiz Hava, Temiz Su, Temiz Tohum, Temiz Üretim gıda güvenliğimiz için kontrol altında tutulması gereken en önemli etken olduğuna inanan üreticilerimiz ile birlikte yeşertip büyüteceğimiz bir platform olarak ortaya çıkan beslenX,   güvenilir gıda ile beslenmenin sağlıklı yaşam açısından en temel gereklilik ve hak olduğunu temel alır. 

   Sayın İlhan KOÇULU danışmanlığı, Koçulu Peynircilik Güvencesi ve SÜ Gıda Mühendisliği öğretim üyesi Sayın Arzu Çağrı Mehmetoğlu' nun koordinasyonu ile TEMİZ gıdayı hijyenik bir tedarik zinciri ile insanlarımıza ulaştırmak için çıktığımız bu yolda ,üyelerimiz ve paylaştıklarımızla birlikte sağlıklı ve güven içinde yaşamak için tüm kooperatiflerimiz, üreticilerimiz ve çalışanlarımızla hergün daha iyiye bir seyehatte bizimle olduğunuz için sonsuz teşekkürler. 


Prof Dr. Arzu Çağrı MEHMETOĞLU                 İlhan KOÇULU                                               Salatun Koçulu Üst
                                                                                                                                              Koçulu Peynircilik Tesisleri
beslenX Yönetim Kurulu Başkanı                      beslenX  Ürün ve Üretici Danışmanı        beslenX Tedarik Zinciri Merkezi
Kars Boğatepe ve Anadolu' nun diğer temiz tarım topraklarında kooperatiflerimiz ve üreticilerimizden özenle beslenX için tedarik edilen ürünlerimiz  Koçulu Peynircilik tarafından işletilen  İstanbul Kavacık tesislerinde beslenX adına paketlenerek kargoya teslim edilmektedir.
    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.