Alışveriş Sepetim
31,305
33,808

Boğatepe Tereyağı Tuzsuz 500g

Görsel 1
Görsel 2
beslenX Gold : 198
Fiyat:
212,37 TL
İndirimli Fiyat (%6,1) :
199,50 TL
Kazancınız 12,87 TL
2

Kars Boğatepe Köyü'nün uçsuz bucaksız mera çiçekleri ve bitkilerinin şifasını mutfağınıza taşınan lezzeti. Hayvanların otlağa çıktığı ilkbahar ve yazın doğada değişen çiçek ve bitki florasıyla birlikte Boğatepe Tereyağı' da dönenmsel olarak renk değiştirir.  Koçulu Çiftliği; kış aylarında da hayvanlarını yine zengin floralı bu coğrafyanın kurutulmuş otları ile besler. Temmuz Ağustos aylarında geniş çayırlardan biçilip kurutulan otlar ile beslenen hayvanların.yine zengin floralı sütlerinden elde edilen kış tereyağı, yüksek besin kalitesini sürdürmesinin yanı sıra  renk olarak yaz dönemine göre daha açıktır.

Doğal tereyağı karoten gibi insan için alışılmadık temek besin değerlerini içermektedir. Karotenler antioksidanlara ya da A vitaminine dönüşmektedir. Her iki durumda da insan sağlığına katkıda bulunarak hastalıklarla mücadele etmeyi sağlamaktadır. Bu antioksidanlar, enfeksiyon karşıtıdır ve bağışık sistemini güçlendirir. A vitamini ise boşaltım ve sindirim sistemi kadar cilt, göz, ağız, boğaz gibi bölgeler için de faydalı olabilmektedir. Ayrıca bulaşıcı hastalıklardan korur ve hücreleri onarır.

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduKCL0001
MarkaKOÇULU ÇİFTLİĞİ
Stok DurumuVar
30168917

beslenX,  temiz çevreye, temiz toprağa, temiz-adil gıdaya değer veren üreticilerden sağladığımız, sağlıklı, güvenli, şifa dolu ürünleri ihtiyacı olan tüketicilerimizle güvenli şekilde buluşturur.

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.